War3FT-Club@Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va rugam sa bagatzi War3-Club.idle.ro la favorite !!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Clan Pentru Admini.

In jos 
+3
prx4me
**>>GeOrGe<<*
SnaKe
7 participanți
AutorMesaj
SnaKe
Moderator



Mesaje : 46
Data de înscriere : 14/01/2009
Varsta : 32

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 2:23 am

Rog sa posteze doar adminii in acest topic, neavand forum special doar pentru admini, am decis sa postez aici!

Deci treaba sta in felul urmator:

M-am gandit sa facem un Clan, doar pentru admini. Deci doar adminii sa fie in acest clan!
De ce zic sa facem acest lucru?
- pentru a ne diferentia de ceilalti useri,
- sa se stie cine este cu tagul la inceputul numelui, acela este admin ( Vezi mai jos ideea de nume Clan / TaG )
- sa facem un fel de "Comunitate intre membrii Staff-ului War3-Club, adica intre Adminii serverului"


M-am gandit cu RaiZeN la un nume de clan...care suna bine, chiar bine cred eu: "BTK" ( in traducere Born To Kill )
Am faqut acest Topic pentru a ruga TOTI ADMINII (MENTIONEZ, DOAR ADMINII) sa isi lase aici parerea despre aceasta idee.
Cate un raspuns din partea fiecaruia...daca I-ar placea aceasta idee sa facem Clan, Sau daca nu i-ar placea, si un motiv al raspunsului
Ex: DA sunt de acord cu creearea unui Clan, pentru ca ...........
NU sunt de acord cu creearea unul Clan. pentru ca ...........

Dupa ce va dati toti cu parerea in acest topic, vom decide daca punem aceasta idee cu Clanul in Practica.
REPET:
Doar adminii isi lasa parerea aici, daca vad alt post de la alt user il voi sterge!

Deci Admini, astept parerile Voastre!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 2:51 am

Ex: DA sunt de acord cu creearea unui Clan.

dar eu zic cand se da reset la rank nu? sa facem clanu;)
Sus In jos
SnaKe
Moderator



Mesaje : 46
Data de înscriere : 14/01/2009
Varsta : 32

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 3:04 am

Asteptam sa isi dea toti adminii cu parerea, apoi discutam cu ZyreX, si o sa facem cumva!
Intai sa vedem daca's toti deacord cu ideea asta de ClaN!
Sus In jos
**>>GeOrGe<<*




Mesaje : 21
Data de înscriere : 21/01/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 4:35 pm

Da yo sunt de acord cu crearea unui clan Very Happy chiar foarte buna ideie
Sus In jos
prx4me

prx4me


Mesaje : 21
Data de înscriere : 15/01/2009
Varsta : 34

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 10:21 pm

klar de acord forte buna idee pt diferentierea de playeri

SUNT DE ACORD
Sus In jos
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:51 am

Odata ce CLANUL nu este facut pentru meciuri eu nu sunt deacord ... clanurile mai mult pt. meciuri se formeaza ... pot sta si cu numele normal .. asa ii pot induce mai bine in eroare pe playerii noi .. poate si " codati " ... asta e parerea mea ....
Sus In jos
Shliferd

Shliferd


Mesaje : 25
Data de înscriere : 22/01/2009

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:19 am

Deacord chair asi vrea sa avem un clan
Sus In jos
RaiZeN
Moderator
RaiZeN


Mesaje : 84
Data de înscriere : 14/01/2009
Varsta : 34

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 12:20 pm

Voi punetiva de vreti nu am nici o prob....io nu imi pun cum o zis si elfu mai induci luea in eroare.....
Sus In jos
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 1:27 pm

L`a fel si eu .. stau cu nick`u normal .. in caz de " faceti meciuri " ceva pun tagul Razz
Sus In jos
SnaKe
Moderator



Mesaje : 46
Data de înscriere : 14/01/2009
Varsta : 32

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:24 pm

Atunci, daca spuneti ca vreti meciuri, ne bagam si in meciuri, eu nu am absolut nimic impotriva.
Adica mie chiar mi-ar placea sa facem meciuri, credeam ca nu va convine voua , sa va ocupati timpul cu war'uri intre clanuri...

Deci asteptam sa vorbim si cu zyrex, sa vedem ce parere are si el, si daca vreti asa , Vom face clan PT WAR !
Sus In jos
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 6:17 pm

Asta da imi place sa se strige in mijlocul meciunui GODLIKE =))) glumeam .. asa da ... cu meciuri Wink) sa ne cunoasca lumea Wink)
Sus In jos
Er@G0N

Er@G0N


Mesaje : 16
Data de înscriere : 17/01/2009
Varsta : 34

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 3:41 pm

Ma fratzilor trb dak e sa avem klan e sa avem totzi admini STEAM q altzi no sa joace q noi pe va;ve q near considera codatzi si nu ar fi bne sa facem clan ...dar totusi sa avem un tag in fatza "[Staff]" sau ceva de genu sa vada jucatorii q suntem admini.

Alta trb ar fi sa facem un clan sa alegem un "Clan Lider" si sa mai bagam si jucatori care nu sunt admini sa fim o comunitate de exemplu. Snake gandestete la ce am spus... Shocked
Sus In jos
RaiZeN
Moderator
RaiZeN


Mesaje : 84
Data de înscriere : 14/01/2009
Varsta : 34

Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 3:44 pm

Mda nu ce va place asa tare sa stie toata lumea k suntet admini : Question Question Question lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Clan Pentru Admini. Empty
MesajSubiect: Re: Clan Pentru Admini.   Clan Pentru Admini. Icon_minitime

Sus In jos
 
Clan Pentru Admini.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament admini !
» Model reclamatii admini
» Important pentru server ! CITITI !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
War3FT-Club@Zone :: ..::War3FT-Club@Zone::.. :: Admini-
Mergi direct la: