War3FT-Club@Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va rugam sa bagatzi War3-Club.idle.ro la favorite !!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Important pentru server ! CITITI !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Important pentru server ! CITITI ! Empty
MesajSubiect: Important pentru server ! CITITI !   Important pentru server ! CITITI ! Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 6:13 pm

Stiu ca majoritatea dintre voi inca mai cauta sv. sa poata juca .. stiu ca pe sv v`ati simtit foarte bine .. toata lumea avea aceleasi drepturi nimeni nu suferea de el si multe chestii deastea .. ZyreX nu mai poate tine servarul din mai multe motive .. de aceea am vb si cu Zyrex si cu Ancyent sa platim lunar 90 RON pentru a avea din nou sv. nostru sa revina totul la normal sa avem unde juca cu totii ...

Mai trebuie un singur OM care sa se alature noua in strangerea de bani si intretinerea sv-lui. Care crede ca poate da 22.5 RON / Luna sa lase un mesaj aici si sa vb , dar ne trebuie un om serios... Wink


In curand v`om redeschide sv !!!
Sus In jos
prx4me

prx4me


Mesaje : 21
Data de înscriere : 15/01/2009
Varsta : 34

Important pentru server ! CITITI ! Empty
MesajSubiect: Re: Important pentru server ! CITITI !   Important pentru server ! CITITI ! Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 9:13 pm

momentan eu sunt falit nici $$ de tzigari nu am ...mai incolo o sa ma bag shi eu la dat $$ ....acum chiar nu am cum
Sus In jos
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Important pentru server ! CITITI ! Empty
MesajSubiect: Re: Important pentru server ! CITITI !   Important pentru server ! CITITI ! Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 9:17 pm

Ok ! Deocamdata am gasit omul care completeaza Smile restu vedem pe parcurs Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Important pentru server ! CITITI ! Empty
MesajSubiect: Re: Important pentru server ! CITITI !   Important pentru server ! CITITI ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Important pentru server ! CITITI !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Clan Pentru Admini.
» server off?
» Ce mai stiti de server?
» Server offline?
» Hartzile ce le gasitzi pe server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
War3FT-Club@Zone :: ..::Regulament::.. :: Informatzii Server-
Mergi direct la: