War3FT-Club@Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va rugam sa bagatzi War3-Club.idle.ro la favorite !!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere slot

In jos 
+2
Er@G0N
UtZu
6 participanți
AutorMesaj
UtZu




Mesaje : 1
Data de înscriere : 06/02/2009

Cerere slot Empty
MesajSubiect: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 5:50 pm

Nick:--=*UtZu*=--
Varsta:16
Va angajati sa respectati regulile pt jucatori de pe server?:da
Aveti ip fix? :da

Astept parerea voastra Neutral !
Sus In jos
Er@G0N

Er@G0N


Mesaje : 16
Data de înscriere : 17/01/2009
Varsta : 34

Cerere slot Empty
MesajSubiect: Re: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:09 pm

PRO ... esti un bun jucator si respectzi jucatori cat si admini.... Very Happy
Sus In jos
EMIN3M




Mesaje : 26
Data de înscriere : 15/01/2009

Cerere slot Empty
MesajSubiect: Re: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 11:25 am

Ai jucat pe server si iti dau un PRO!
Sus In jos
Curier




Mesaje : 33
Data de înscriere : 28/01/2009
Localizare : constanta

Cerere slot Empty
MesajSubiect: Re: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 11:29 am

Pro atata timp cat respecti regulile Wink
Sus In jos
JewelOfBless

JewelOfBless


Mesaje : 23
Data de înscriere : 03/02/2009

Cerere slot Empty
MesajSubiect: Re: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 2:36 pm

scz ca intervin..dar dc atatea Pro?? e prea but joaca cu he de orc pe snow cand nus admini on..si cand ii zic ca nu are voie nici nu ma baga in seama:) eu zic ca nu merita nici un slot ca nu are treaba cu cs!!sau ma rog cel putin cu war3
Sus In jos
EMIN3M




Mesaje : 26
Data de înscriere : 15/01/2009

Cerere slot Empty
MesajSubiect: Re: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 2:50 pm

Asta e parerea ta..dar trebuie sa aibe grija daca are slot sa nu faca greseli sa ii fie scos..
Eu am observeat ca este un jucator foarte bun si nu jucneste jucatorii..joaca corect deci parerea mea e ca merita slot.
Sus In jos
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Cerere slot Empty
MesajSubiect: Re: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 6:04 pm

Bless are dreptate ... un viitor slot/helper/admin trebuie sa cunoasca toate regulile inca din-nainte sa faca astfel de cereri ... odata ce nu respecti regulamentul cand nu`s admini online .. asta nu e de bine ... parerea mea este sa citesti regulamentul de joc si sa revii ... nu cred ca e panica de admini pe sv .. multi dintre adminii sv-lui au fost plecati si am ramas singur o perioada .. si zic eu ca m`am descurcat destul de bine pt ca petrec f mult timp pe sv ...


Eu zic , ca de aqm incolo sa, selectam adminii .. sa fie oameni seriosi sa cunoasca regulamentul si oameni care au mai trecut prin asa ceva ... nu numai lume de 13-14 ani .. care hop tzop admin ...nu`i nevoie asa disperata de admini ... decat 100 si inactivi sau sa nu cunoasca regulile .. mai bine 3-4 si buni , care sa`si petreaca timp mult pe sv ..


Are cineva ceva de spus Question Question Question
Sus In jos
Curier




Mesaje : 33
Data de înscriere : 28/01/2009
Localizare : constanta

Cerere slot Empty
MesajSubiect: Re: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitimeDum Feb 08, 2009 11:07 am

Aici sunt de acord cu elF si cu Bless nu stiu dak cunoaste atat de mult regulile si ce face cand nu sunt admini pe server dar parerea mea ca , dak o sa`i dati slot nu are acces la nici o comanda dar dak acuma abuzeaza cand nu sunt admini pe server dar cand o sa fie admin o sa abuzeze de el la greu nu o sa faca poze cine il face ii da ban etc.
Nu cred ca merita un Slot acuma ramane la aprecierea voastra Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Cerere slot Empty
MesajSubiect: Re: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitimeDum Feb 08, 2009 9:52 pm

Nu meriti slotul ! Nici acum nu respecti regulile !

Cerere respinsa Exclamation


Topic Closed
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere slot Empty
MesajSubiect: Re: Cerere slot   Cerere slot Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere slot
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere slot
» Cerere Slot
» Cerere slot?
» Cerere slot
» cerere slot

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
War3FT-Club@Zone :: ..::War3FT-Club@Zone::.. :: Cereri Slot-
Mergi direct la: