War3FT-Club@Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va rugam sa bagatzi War3-Club.idle.ro la favorite !!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ba scoatemi banu!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
**>>GeOrGe<<*




Mesaje : 21
Data de înscriere : 21/01/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 5:57 pm

Ba elf dc miai dat ban pt ca nu miai facut poze intelge !!!!!!!!!!!!!! Bn ma sufera tu de admin! ai uitat cand te rugai de mn sa nu zic la nimeni ca team prins cu wall ai uitat???
Sus In jos
RaiZeN
Moderator
RaiZeN


Mesaje : 84
Data de înscriere : 14/01/2009
Varsta : 34

Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 6:08 pm

Mah george in primu nu prea cred k joaca elfu codat,in al doilea rand si azi cand a fost d2 lon ti-am zis de vreo 5 ori sa nu dai cu he de orc da tu nimic! si mie mi-a aratat elfu poza din consola k ti-a facut poze asa k nu fa tu pe prostu...... Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 6:11 pm

Ba scoatemi banu!!! 36716337az2.th

Ba scoatemi banu!!! 80134412rh3.th


Ca sa vedeti ca in consola mea figureaza cu 4 POZE iar el imi spune ca nu are nici o poza ... Am vb si cu RaiZen si mi-a spus si el sa-i dau ban ...


Cat despre aberatiile tale domnule George ... cand m-ai prins tu pe mine cu cod ? Ca am avut admin inaintea ta si am avut si grad mai mare si la Administratori exista imunitate ... George pt toate abetatiile astea pe sv nu mai ai ce cauta... asta e a 2-a oara cand iti fac poze si nu mi le dai imi spui " nu am niciuna " Sa revenim la chestia ca eu sunt codat .. mi-a facut poze toti adminii si nu am nimic am jucat atata timp cu toti si la fel nu am nimic ... iti cred invidia dar nici chiar asa ...


D-ati-va cu parerae si restul adminilor la afirmatiile lu' George .. aveti tot ce v`a trebuie aici ... !
Sus In jos
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 6:14 pm

Am uitat un mic amanunt ... Tu in tot timpul care ai avut admin nu ai facut nici o poza pt ca de fiecare data spuneai ca nu poti face poze , ca nu ai comanda de poze si dadeai ordine " X,Y,Z .. facetii poze lu ala ca e codat " sau le dadeai tu Quit fara nici o verificare si sunt atatia martori si toti sunt ADMINI ! George parerea mea este ca`ti meriti soarta ... nu are rost sa ma cert cu tine ca pana la urma ai 15 ani ...
Sus In jos
**>>GeOrGe<<*




Mesaje : 21
Data de înscriere : 21/01/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 6:58 pm

man scoatetimi banu va rog yo?
Sus In jos
elF
Admin
elF


Mesaje : 83
Data de înscriere : 22/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Orasul Pacatelor

Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 8:36 pm

Nu!La codati banul nu se scoate !!!
Sus In jos
JewelOfBless

JewelOfBless


Mesaje : 23
Data de înscriere : 03/02/2009

Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 8:49 pm

parerea mea george e ca joci cu wall ca mam uitat azi pe tine;)
Sus In jos
**>>GeOrGe<<*




Mesaje : 21
Data de înscriere : 21/01/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 10:19 pm

elf te rog yo dami unban ca nu o sa mai joc cu wall pe sv ma jur orcum am sters wallu plzz
Sus In jos
RaiZeN
Moderator
RaiZeN


Mesaje : 84
Data de înscriere : 14/01/2009
Varsta : 34

Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitimeMar Feb 03, 2009 10:55 pm

Banul nu se scoate !! !! !!


Closed !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ba scoatemi banu!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ba scoatemi banu!!!   Ba scoatemi banu!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Ba scoatemi banu!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
War3FT-Club@Zone :: ..::War3FT-Club@Zone::.. :: Cerere Un-Ban Jucator-
Mergi direct la: