War3FT-Club@Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va rugam sa bagatzi War3-Club.idle.ro la favorite !!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie admin SaKalu92

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Shliferd

Shliferd


Mesaje : 25
Data de înscriere : 22/01/2009

Reclamatie admin SaKalu92 Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin SaKalu92   Reclamatie admin SaKalu92 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:13 am

am fakt poze si lea schimbat in paint lea modificat http://img220.imageshack.us/my.php?image=fysnow0005bk6.png nam pus decat 1 cas multe daca verti vi le dau pe mess la id shliferd am si niste alea in care recunoaste ca a facut playery buti si admini http://rapidshare.com/files/191824364/New_Microsoft_Word_Document.doc.html






Ms pentru intelegere sper sa se rezolve:D
Sus In jos
SakaLu92

SakaLu92


Mesaje : 5
Data de înscriere : 28/01/2009

Reclamatie admin SaKalu92 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin SaKalu92   Reclamatie admin SaKalu92 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 4:57 am

Frate te inteleg ca nai sanse in fata mea inteleg ca mereu knd spun ca esti BOT chiar esti BOT dar sa pui alte poze din cele care leam dat eu? esti tare Wink app ms prx pt faza de azi;) oricum acum stiu cine este impotriva mea;) acum ramane la decizia lu zyrex dar vreau sa spun ceva;) daca iei decizia corecta shliferd iti jur ca te las fara admin;) iar daca o iei pe cea proasta... am avut dreptate knd am zis ca uni admini sunt BOTI;)

multumesc pt intelegere:X')
Sus In jos
ZyreX
Admin
ZyreX


Mesaje : 65
Data de înscriere : 14/01/2009
Localizare : Heaven

Reclamatie admin SaKalu92 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin SaKalu92   Reclamatie admin SaKalu92 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 6:33 am

ia zimi prima data de ce sa il lashi fara admin....ce stii tu shi nu stiu eu..shi dupa aia ma gandesc la decizie..!!!
Sus In jos
https://war3ft-clubzone.forumgratuit.ro
RaiZeN
Moderator
RaiZeN


Mesaje : 84
Data de înscriere : 14/01/2009
Varsta : 34

Reclamatie admin SaKalu92 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin SaKalu92   Reclamatie admin SaKalu92 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 12:25 pm

Sakula da incepi cu amenintari de astea de copii mici nu stiu pana ude ajungi bounce
si dak zici k a dat alte poze posteaza tu toate pozele aici sa le vedem Wink
Sus In jos
SakaLu92

SakaLu92


Mesaje : 5
Data de înscriere : 28/01/2009

Reclamatie admin SaKalu92 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin SaKalu92   Reclamatie admin SaKalu92 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 6:18 pm

in primu rand mie dupa ce mi se face poze le dau si apooi le sterg;) in fn... zyrex.. ia decizia si gata numai zic nik;)
Sus In jos
RaiZeN
Moderator
RaiZeN


Mesaje : 84
Data de înscriere : 14/01/2009
Varsta : 34

Reclamatie admin SaKalu92 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin SaKalu92   Reclamatie admin SaKalu92 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 6:49 pm

A spus cineva k doar zyrex ia hotaraste cine sa aiba admin si cine nu????
si faza asta cu pozele nu ti-o cred!
Sus In jos
SakaLu92

SakaLu92


Mesaje : 5
Data de înscriere : 28/01/2009

Reclamatie admin SaKalu92 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin SaKalu92   Reclamatie admin SaKalu92 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 6:57 pm

asta e problema ta;) eu asa fac;)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie admin SaKalu92 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin SaKalu92   Reclamatie admin SaKalu92 Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie admin SaKalu92
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie-Admin-Eminem
» Reclamatie admin E@ragon
» De ce nu am admin?
» Cerere Admin
» un admin dk se poate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
War3FT-Club@Zone :: ..::War3FT-Club@Zone::.. :: Reclamatzii admini-
Mergi direct la: